Zespół

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. Co dzień dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta przypadła Wam do gustu, informacje docierały na czas, a jakość naszych zajęć była coraz lepsza. Nasi instruktorzy to znakomici artyści i twórcy, którzy z ogromnym powodzeniem łączą talenty artystyczne i umiejętnościami pedagogicznym. Pod ich okiem na pewno rozwiniecie skrzydła artystycznej swobody i udoskonalicie swój warsztat. 

Organizacja

Grażyna Tynel

Pomysłodawczyni i założycielka Sztukarni. Pasja, konsekwencja i dobra organizacja to cechy jej działalności. 

Zuzanna Dziekiewicz Paściak

Organizacja i marketing to jej główna domena. W Sztukarni jest odpowiedzialna za współpracę z firmami oraz ofertę edukacyjną dla szkół i przedszkoli.

Kamila Nyckowska

Nasza graficzka i specjalistka ds. komunikacji. W Sztukarni prowadzi zajęcia z ceramiki, rysunku i malarstwa.

Magda Sypniewska

Nasza specjalistka ds. organizacji. Sztukarnia nie ma przed nią tajemnic. Potrafi rozwiązać każdy problem. Jej czarujący uśmiech i błyskotliwość zjednują serca wszystkich naszych małych i dużych kursantów.

Agnieszka Bykowska-Giler

Arcymistrzyni zabaw dziecięcych, w Sztukarni zajmuje się organizacją urodzin. Nie straszna jej piła i młotek- prowadzi zajęcia majsterkowania, stolarki, a także warsztaty mydlarskie.

Angelika Kotynia

Nasza administratorka, która potrafi stawić czoła największym wyzwaniom. To z nią omówicie wynajem sali oraz sztalug.

Klaudia Czycza

W Sztukarni działa w weekendy, chętnie udzieli Wam informacji i pomoże w razie potrzeby.

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020