Półkolonie dla dzieci - lato 2020

Półkolonie dla dzieci - lato 2020

             Drodzy Rodzice i Opiekunowie, zapraszamy Wasze dzieci w wieku od 6 do 11 roku życia do spędzenia wakacji ze Sztukarnią. W tym roku wybierzemy się w artystyczną podróż po kontynentach. Poznamy tradycyjnych techniki rękodzielnicze, zainspirujemy się sztuką z najdalszych regionów świata. Podczas bloków warsztatowych stworzymy warunki, by dzieci mogły swobodnie próbować nowych technik, zagłębiać się w tajniki historii sztuki oraz inspirować się artystami z danego regionu. Artystyczne półkolonie ze Sztukarnią to czas na eksperymentowanie, rozwój pasji, kreatywności oraz wzmacnianie postawy twórczej. Będziemy pracować w kameralnych 12-osobowych grupach, w których zadbamy o ciepłą, swobodną i przyjazną atmosferę.

Niech artystyczna podróż ze Sztukarnią będzie wspaniałą przygodą i niezapomnianym wspomnieniem!

DLA KOGO?

Półkolonie organizujemy dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Starsze dzieci zapraszamy na wakacyjne kursy dla nastolatków.

KIEDY?

Turnusy będą trwały przez całe wakacje 2020 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:30.

GDZIE?

Miejscem półkolonii jest Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego przy ul. Spartańskiej 4 w Warszawie.

CENA

Cena obejmuje opiekę wykwalifikowanych instruktorów sztuki i rękodzieła, ubezpieczenie NNW, wszystkie potrzebne materiały, bilety wstępu do instytucji kultury, posiłki oraz napoje w trakcie trwania turnusu.

Cena kursu: 740 zł
Cena kursu ze zniżką*: 710 zł
*Zniżka przysługuje uczniom SAR-u, rodzeństwu (wszystkim dzieciom), przy zapisie na drugi i każdy kolejny kurs, uczniom uczęszczającym do SP 205 oraz osobom, które dokonają zapisu do dnia 30.04.2020. 

PŁATNOŚCI

Gwarancją zapisu na kurs jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł (do 5 dni od daty zapisu). Dopłaty reszty kwoty należy dokonać najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu.

Dane do przelewu:
Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
Nr konta: mBank 25 1140 2004 0000 3302 7819 3923 (w
 tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz kod kursu).

PODZIAŁ NA GRUPY

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy względem wieku oraz w szczególnych przypadkach z uwzględnieniem preferencji rodziców.
Maksymalna liczba osób w grupie: 12.

 

                                                                                                  

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020