WARSZTATY ONLINE

Sztukarnia online to działania w sieci, do których zapraszamy wszystkich pasjonatów artystycznej twórczości. To programy nauczania oparte na 11 latach doświadczeń dostosowane do pracy online. To wreszcie praktykujący artyści, od lat współpracujący ze Sztukarnią, jako instruktorzy. 

Uczestnicy mogą wybrać formułę zajęć. Proponujemy pojedyncze warsztaty lub warsztaty w cyklu czterech spotkań (każde 1 raz w tygodniu). Zajęcia odbywają się za pośrednictwem programu Zoom. Po zapisaniu się na nie uczestnicy otrzymają komplet informacji odnośnie materiałów, w jakie warto zaopatrzyć się, oraz ankietę, która pozwoli nam jeszcze bardziej dopasować program do potrzeb kursanta. 

Zachęcamy także to zakupu zestawów materiałów ART BOX (sprawdź).

Naszą misją jest rozwój kreatywności i wiara w moc sztuki i działań twórczych. Uwielbiamy dzielić się z ludźmi radością tworzenia i obserwować, jak zmieniają się pod wpływem artystycznych aktywności. Dlatego serdecznie zapraszamy na nasze kursy online, byśmy wspólnie mogli inspirować się mimo bariery odległości.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

                                             

                                                                 

 

                                                                                                   

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020