ART BOX to pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, a także zaproszenie dla siebie samego do odkrywania i pielęgnowania swoich pasji. To zestawy materiałów wysokiej jakości, znanych profesjonalnych producentó, dedykowane danej technice wzbogacone o porady i ciekawostki.

Mamy nadzieję, że czas spędzony przy wykonywaniu kreatywnych zadań będzie dla korzystających z ART BOXów niezwykle miły i owocny! Trzymamy kciuki za artystyczne pomysły! 

 

     

 

ART BOX KIDS to zestawy materiałów dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 10 lat. Każdy zawiera produkty potrzebne do wykonania różnych przedmiotów związanych z wybranym krajem lub kulturą. Stawiamy na samodzielność i kreatywną, mądrą zabawę. Starannie wyselekcjonowane działania warsztatowe pozwolą dzieciom nie tylko doskonalić swoje umiejętności manualne, ale również zapoznać się zagadnieniami dotyczącymi wybranego kraju lub kultury. Więcej szczegółów oraz wszystkie dostępne zestawy już wkrótce pojawią się w naszym sklepie.

 

                                                                                              

 

KOSZTY I FORMY DOSTAWY
1. Paczkomat InPost - 18zł / czas dostawy: 1 - 2 dni robocze.
2. Kurier InPost - 18 zł / czas dostawy: 1 - 2 dni robocze.
3. Kurier DHL - 20 zł / czas dostawy: 1 - 2 dni robocze.
4. Odbiór osobisty - bezpłatnie po wcześniejszym umówieniu.*
*Bezpłatny odbiór ART BOXa z punktu przy ul. Odolańskiej 60 w Warszawie (tuż obok stacji metra Racławicka) jest możliwy po wcześniejszym umówieniu. W przypadku odbioru osobistego płatności można dokonać gotówką na miejscu.

Czas realizacji zamówienia po jego opłaceniu - maksymalnie 4 dni robocze. 

ZAMÓWIENIA
Zamówienia przyjmujemy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +48 516 134 404.
Po dokonaniu zamówienia prosimy o wpłatę na konto bankowe:
Warsztatownia
ul. Towarowa 4 m 141
15-007 Białystok
mBank 69 1140 2004 0000 3502 7507 4483
W tytule przelewu proszę wpisać nazwę zestawu oraz wybrany wariant dostawy (np. ART BOX Linoryt, 3).

Do realizacji zamówienia przystępujemy po otrzymaniu przelewu (cena zakupu + ewentualne koszty wysyłki).
W przypadku chęci osobistego odbioru zamówienia, prosimy o zgłoszenie tego drogą mailową lub pod nr telefonu: +48 516 134 404.

 

 

WSZYSTKIE ZESTAWY BĘDĄ DOSTĘPNE WKRÓTCE W NASZYM SKLEPIE

 

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020