Kupon upominkowy

Podaruj swoim bliskim chwilę radości!

Jako przyjemną alternatywę dla biegania po sklepach w poszukiwaniu oryginalnego prezentu, proponujemy kupon upominkowy na zajęcia w Sztukarni. Uczestnictwo w naszych warsztatach czy wykładach, oprócz przyjemnego spędzenia czasu, jest szansą na wyzwolenie swojej kreatywności, pozytywnej energii, nabranie motywacji do działania, a to wszystko w przyjaznej, ciepłej atmosferze Sztukarni. Razem z okazją do twórczego wyrażenia siebie, podarujesz chwilę odpoczynku i wytchnienia od codziennych spraw i tempa życia. Taki prezent na długo pozostaje w pamięci!

Voucher

Jak zamówić kupon upominkowy?

1 KROK: Wybierz kurs z listy naszych kursów
Zajęcia dla dorosłych: TUTAJ
Zajęcia dla dzieci: TUTAJ
Jeżeli nie wiesz co wybrać, możesz kupić voucher na wybraną przez siebie kwotę, którą obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać na dowolnie wybrane przez siebie zajęcia.
Twój kuponu prezentowy będzie ważny przez 1 rok od daty zakupu

2. KROK: Wpłać kwotę na konto bankowe:

Sztukarnia. Grażyna Tynel
Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

W tytule proszę wpisać „kupon upominkowy”, imię i nazwisko osoby obdarowanej, nazwę wybranego/ych kursu/ów.

3. KROK: Wyślij do nas wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W mailu podaj proszę: imię i nazwisko osoby obdarowanej, nazwę kursu, nr telefonu do osoby zamawiającej, rodzaj vouchera (papierowy bądź elektroniczny) oraz termin odbioru kuponu.

4. KROK: Odbierz kupon upominkowy w Sztukarni przy ul. Odolańskiej 60 tuż przy stacji metra Racławicka.

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020